Ga naar hoofdcontent
Roja ParfumsDanger parfum voor Mannen
(1)
Roja Parfums Danger parfum voor Mannen
Roja Parfums Danger parfum voor Mannen
Roja Parfums Danger parfum voor Mannen

Beschrijving Roja Parfums Danger

Topnoten
Bergamot , Citroen , Lavendel
Hartnoten
Jasmijn , Lelietje van Dalen , Viooltje
Basisnoten
Rabarber , Galbanum , Kruidnagel , Komijn , Patchuli , Eikenmos , Hout Noten , Vetiver , Ceder , Vanille , Tonkaboon , Leer, Amber , Muskus
Geursoortoriëntaalse

Geen enkele vrouw zal in jouw gezelschap nog zeker zijn.

Geef de vrije loop aan je verleidelijkheid en kijk wat er gebeurt. De luxe parfum voor mannen Roja Parfums Danger sterkt je karakter en stuwt je vooruit met een krachtige zelfzekerheid. Voor de houtachtige noten is niets nog veilig, net zoals wanneer jij zelfbewust je doel achterna gaat. Elke aanwezige vrouw bevindt zich plots in gevaar – want deze buitengewone geur is simpelweg onweerstaanbaar.

  • exclusieve houtachtige geur
  • maakt de drager absoluut onweerstaanbaar
  • ideaal om dagelijks te dragen, zowel overdag als ‘s avonds

Samenstelling van de geur:
De parfum wekt je in het begin op met de frisheid van citroen en bergamot met een rijke hint van lavendel en dragon. Even later komen hier de fluwelen noten van jasmijn, viooltje en lelietje-van-dalen bij. De sensuele basisnoten, die de hele geurcompositie begeleiden, bestaan uit de scherpere noten van rabarber, kruidnagel en komijn tezamen met het stoere aroma van cederhout, amber, muskus, tonkaboon en een druppel zoete vanille.

Verhaal van de geur:
Parfumeur Roja Dove ontwikkelde de mannenparfum Roja Parfums Danger in 2011. Zelf verklaarde hij dat het een geur is vol krachtige afrodisiaca. Het gevaar waarnaar de naam van de geur verwijst, dreigt voor alle aanwezige vrouwen – want weerstaan aan de geur Danger is bijna onmogelijk.

Behalve de geur is ook de chique flacon een meesterwerk. Het gouden etiket is handmatig in het zo zuiverst mogelijke glas gedrukt, terwijl het dopje met het logo van het merk Roja is versierd met chique Swarovski kristallen.

Roja ParfumsDanger parfum voor Mannen

(1)
50 ml
495,00

Op voorraad | 990,00 / 100 ml, incl. btw | Code: ROJ0260
1
Betaal nu of flexibel tot en met 30 dagen later.
Ik wil meer weten over gravure
Budbee Box - Persoonlijke collectie
zaterdag 19-7-2025
UPS Air Mail
maandag 21-7-2025