Ga naar hoofdcontent
KENZOFlower by Kenzo
Eau de Parfum navulbaar voor Vrouwen
4,6(14)
KENZO Flower by Kenzo Eau de Parfum navulbaar voor Vrouwen
KENZO Flower by Kenzo Eau de Parfum navulbaar voor Vrouwen
KENZO Flower by Kenzo Eau de Parfum navulbaar voor Vrouwen

Beschrijving KENZO Flower by Kenzo

Handig formaat voor op reis.
Handig formaat voor op reis.Meer informatie
Reisverpakking
Topnoten
Topnoten - Zijn de geuren die in de eerste minuten na het opbrengen dominant zijn. De eerste indruk die je na enkele minuten anper ruikt.
Zwarte Aalbessen , Roze Peper
Hartnoten
Hartnoten - Zijn de geuren die opkomen nadat de topnoten grotendeels verdwenen zijn, zo'n tien minuten na het opbrengen. Vrijwel alle bloemengeuren zijn hartnoten. Het hart is misschien wel het belangrijkste deel van het parfum en houdt gemiddeld zo'n twee tot drie uur aan.
Bulgaarse Roos , Viooltje
Basisnoten
Basisnoten - Zijn de geuren die als laatste overblijven, nadat de hartnoten grotendeels vervluchtigd zijn. Dit is meestal twee à drie uren na het opbrengen van het parfum. Basisnoten kunnen vele uren of gehele dag geur af blijven geven.
Witte Muskus , Vanille
Geursoortbloemig
Verpakkingsgroottereisformaat (tot 100 ml)
Geurconcentratieeau de parfum

De klaproos is een prachtige bloem, maar mist een eigen aroma, wat heel ongewoon is. De eau de parfum Kenzo Flower by Kenzo probeert de ingebeelde geur van de klaproos te vangen.

  • bloemige, poederachtige geur met oosterse elementen
  • voor de romantische vrouw die altijd op zoek is naar iets origineels en ongewoons
  • geschikt om overdag te dragen

Samenstelling van de geur:
In de opening van de eau de parfum wordt je omringd met het verfrissende aroma van cassis en sappige mandarijn, die zich verenigen met de bloemessences van meidoorn en Bulgaarse roos. In het hart van de compositie ruik je suggestieve opoponax en jasmijn met viooltjes die het beeld van een bloeiende weide oproepen. De sensuele basisnoten van Flower by Kenzo bestaan uit zoete vanille, witte muskus en uitgesproken wierook.

Het verhaal van de geur:
Auteur van de geur is een legende uit de parfumwereld, Alberto Morillas. De klaproos in een eenvoudige, industriële flacon stelt een harmonieuze verbinding van de natuur met de stad voor, en symboliseert zo de essentie van zowel de geur als van de vrouw die hem draagt.

Videos:

KENZOFlower by Kenzo
Eau de Parfum navulbaar voor Vrouwen

4,6(14)
36,00
Deze prijs wordt aanbevolen door de leverancier van het product. Meer informatie 
10% voordeliger
15 ml
32,10

Op voorraad | 214,00 / 100 ml, incl. btw | Code: KZO04305
Ik wil meer weten over gravure
DHL
maandag 15-6-2026, als je voor 07:30 bestelt
€ 4,25
Afhaallocaties
maandag 15-6-2026, als je voor 07:30 bestelt
€ 3,25