Ga naar hoofdcontent
Pascal MorabitoPerle Royale
Gift Set voor Vrouwen
(0)
Pascal Morabito Perle Royale Gift Set voor Vrouwen
Pascal Morabito Perle Royale Gift Set voor Vrouwen

Beschrijving Pascal Morabito Perle Royale

Topnoten
Topnoten - Zijn de geuren die in de eerste minuten na het opbrengen dominant zijn. De eerste indruk die je na enkele minuten anper ruikt.
Tangerine , Elemi , Sinaasappelbloesem
Hartnoten
Hartnoten - Zijn de geuren die opkomen nadat de topnoten grotendeels verdwenen zijn, zo'n tien minuten na het opbrengen. Vrijwel alle bloemengeuren zijn hartnoten. Het hart is misschien wel het belangrijkste deel van het parfum en houdt gemiddeld zo'n twee tot drie uur aan.
Pruim , Jasmijn , Iris
Basisnoten
Basisnoten - Zijn de geuren die als laatste overblijven, nadat de hartnoten grotendeels vervluchtigd zijn. Dit is meestal twee à drie uren na het opbrengen van het parfum. Basisnoten kunnen vele uren of gehele dag geur af blijven geven.
Praliné, Patchuli , Vanille , Muskus
Geursoortfruitig, bloemig, gourmand
Set variantGift Set

Ben je op zoek naar het ideale cadeau voor je geliefde, zus, moeder of een vriendin? De Pascal Morabito Perle Royale parfumset voor vrouwen tovert gegarandeerd een glimlach op het gezicht van elke vrouw. Geef je dierbaren een set cadeau met niet één, maar meerdere geurige verrassingen.

Kenmerken:

  • cadeautip die gegarandeerd plezier doet

Inhoud van de set:

Deze tekst is automatisch gegenereerd en kan onvolledigheden bevatten.

Pascal MorabitoPerle Royale
Gift Set voor Vrouwen

(0)

Niet meer te koop | Laagste prijs € 41,40
De laagste prijs waarvoor dit product aangeboden is in de laatste 30 dagen voor de aanvang van deze aanbieding/uitverkoop. Meer informatie 
| Code: PSM00465