De unisex eau de toilette Calvin Klein CK Be is speciaal gemaakt voor alle individualistische dromers die hun ogen willen sluiten en in plaats daarvan hun hart volledig willen openen.
- een frisse, houtachtige geur met bloemige ondertonen
- voor individualistische mannen en vrouwen
- geschikt voor dagelijks gebruik
Samenstelling van de geur
De bovenste akkoorden zijn tegelijkertijd fris en aangenaam aromatisch. Sappige bergamot, mandarijn en munt zijn perfect vermengd met elegante lavendel, groene tonen en jeneverbessen. Aan de bloemige essentie van magnolia, jasmijn, fresia en orchideeën wordt in het hart van de geurige compositie zoete perzik toegevoegd. De basis verbergt warme houtsoorten, amber, vanille, musk en heerlijke opoponax.
Het verhaal van de geur
Het belangrijkste idee van de eau de toilette CK Be is het motto "wees jezelf". De geur is in 1996 gecreëerd door parfumier Ann Gottlieb en het design van de flacon is ontworpen door de Franse kunstenaar en redacteur Fabien Baron.